flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

 

 

Суддівський корпус Господарського суду Львівської області:

  1. Юркевич Михайло Васильович
  2. Артимович Василь Михайлович
  3. Чорній Лідія Захарівна
  4. Блавацька-Калінська Ольга Михайлівна
  5. Березяк  Наталія Євгенівна
  6. Бортник Ольга Юріївна
  7. Галамай Олеся Зеновіївна
  8. Гоменюк Зоряна Петрівна
  9. Горецька Зоряна Володимирівна
  10. Гутьєва Віра Василівна
  11. Ділай Уляна Іванівна
  12. Долінська Оксана Зеновіївна
  13. Запотічняк Олександра Дмитрівна
  14. Іванчук Світлана Володимирівна
  15. Кітаєва Світлана Богданівна
  16. Кидисюк Роман Анатолійович
  17. Козак Ірина Богданівна
  18. Король Мар’яна Романівна
  19. Коссак Степан Михайлович
  20. Крупник Роман Володимирович
  21. Мазовіта Андрій Богданович
  22. Манюк Петро Теодорович
  23. Матвіїв Ростислав Ігорович
  24. Мороз Наталія Валеріївна
  25. Морозюк Андрій Ярославович
  26. Пазичев Володимир Миколайович
  27. Петрашко Мирослав Михайлович
  28. Рим Тарас Ярославович 
  29. Синчук Микола Миколайович
  30. Стороженко Оксана Федорівна
  31. Сухович Юлія Олегівна
  32. Трускавецький Василь Петрович
  33. Фартушок Тарас Богданович
  34. Цікало Андрій Ігорович
  35. Щигельська Олена Ігорівна
  36. Яворський Богдан Іванович

Відомості про спеціалізацію суддів Господарського суду Львівської області

                          

                          Розгляд справ в Господарському суді Львівської області здійснюється суддями з урахуванням їхньої спеціалізації.                             

                          В суді діють 2 спеціалізовані судові колегії, а саме:

       

Колегія №1 із спеціалізацією: банкрутство суб’єктів господарювання; всі спори, що відносяться до юрисдикції суду.

 

Голова колегії - Гутьєва В.В.,

члений колегії: Артимович В.М.

                          Галамай О.З.

                          Морозюк А.Я.

                          Трускавецький В.П.

                          Цікало А.І.

                          Чорінй Л.З.

 

 

Колегія №2 із спеціалізацією: всі спори, що відносяться до юрисдикції суду, окрім справ про банкрутство суб’єктів господарювання.

Голова колегії - Синчук М.М.

Заступник голови колегії -  Коссак С.М.

члений колегії: 

Березяк Н.Є.

Блавацька-Калінська О.М.

Бортник О.Ю.

Гоменюк З.П.

Горецька З.В.

Ділай У.І.

Долінська О.З.

Запотічняк О.Д.

Іванчук С.В.

Кидисюк Р.А.

Кітаєва С.Б.

Козак І.Б.

Король М.Р.

Крупник Р.В.

Мазовіта А.Б.

Манюк П.Т.

Матвіїв Р.І.

Мороз Н.В.

Пазичев В.М.

Петрашко М.М.

Рим Т.Я.

Сухович Ю.О.

Фартушок Т.Б.

Стороженко О.Ф.

Щигельська О.І.

Юркевич М.В.

Яворський Б.І.