flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

 

 

Суддівський корпус Господарського суду Львівської області:

  1. Юркевич Михайло Васильович
  2. Артимович Василь Михайлович
  3. Чорній Лідія Захарівна
  4. Блавацька-Калінська Ольга Михайлівна
  5. Березяк  Наталія Євгенівна
  6. Бортник Ольга Юріївна
  7. Галамай Олеся Зеновіївна
  8. Гоменюк Зоряна Петрівна
  9. Горецька Зоряна Володимирівна
  10. Гутьєва Віра Василівна
  11. Ділай Уляна Іванівна
  12. Долінська Оксана Зеновіївна
  13. Запотічняк Олександра Дмитрівна
  14. Іванчук Світлана Володимирівна
  15. Кітаєва Світлана Богданівна
  16. Кидисюк Роман Анатолійович
  17. Козак Ірина Богданівна
  18. Король Мар’яна Романівна
  19. Коссак Степан Михайлович
  20. Крупник Роман Володимирович
  21. Мазовіта Андрій Богданович
  22. Манюк Петро Теодорович
  23. Матвіїв Ростислав Ігорович
  24. Мороз Наталія Валеріївна
  25. Морозюк Андрій Ярославович
  26. Петрашко Мирослав Михайлович
  27. Рим Тарас Ярославович 
  28. Синчук Микола Миколайович
  29. Стороженко Оксана Федорівна
  30. Сухович Юлія Олегівна
  31. Трускавецький Василь Петрович
  32. Фартушок Тарас Богданович
  33. Цікало Андрій Ігорович
  34. Щигельська Олена Ігорівна
  35. Яворський Богдан Іванович

Відомості про спеціалізацію суддів Господарського суду Львівської області

     

     Розгляд справ в Господарському суді Львівської області здійснюється суддями з урахуванням їхньої спеціалізації.                             

                          

       

Спеціалізація 1: банкрутство суб’єктів господарювання.

Голова спеціалізації  - Гутьєва В.В.,

члений спеціалізації :

               Артимович В.М.

               Морозюк А.Я.

               Цікало А.І.

               Чорінй Л.З.

 

 

Спеціалізація 2: всі спори, що відносяться до юрисдикції суду, окрім справ про банкрутство суб’єктів господарювання.

Голова спеціалізації  - Синчук М.М.

Заступник голови -  Коссак С.М.

члени спеціалізації: 

Березяк Н.Є.

Блавацька-Калінська О.М.

Бортник О.Ю.

Галамай О.З.

Гоменюк З.П.

Горецька З.В.

Ділай У.І.

Долінська О.З.

Запотічняк О.Д.

Іванчук С.В.

Кидисюк Р.А.

Кітаєва С.Б.

Козак І.Б.

Король М.Р.

Крупник Р.В.

Мазовіта А.Б.

Манюк П.Т.

Матвіїв Р.І.

Мороз Н.В.

Петрашко М.М.

Рим Т.Я.

Сухович Ю.О.

Трускавецький В. П.

Фартушок Т.Б.

Стороженко О.Ф.

Щигельська О.І.

Юркевич М.В.

Яворський Б.І.