flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Порядок роботи суду та доступ до приміщення суду

ПРАВИЛА

пропуску осіб до приміщення Господарського суду Львівської області

та на його територію транспортних засобів

1. Загальні положення

1.1. Цими Правилами визначається порядок пропуску осіб до приміщення Господарського суду Львівської області та на його територію транспортних засобів з метою підтримання громадського порядку в судах, припинення проявів неповаги до суду, а також охорони приміщення суду, виконання функцій щодо державного захисту суддів, працівників суду, забезпечення безпеки учасників судового процесу згідно спільного наказу ДСА України та МВС України від 12.09.2005 № 102/765.

1.2. Пропускний режим здійснюється працівниками підрозділу Національної гвардії України (далі - охорона суду).

2. Порядок пропуску осіб до приміщень судів

Дані про осіб, які прибули до приміщення суду, заносяться працівниками охорони суду у журнал відвідувачів.

Пропуск народних депутатів діючого скликання до приміщення суду здійснюється відповідно до частини третьої статті 17 Закону України «Про статус народного депутата України».

Пропуск суддів, а також суддів, які перебувають у відставці, до приміщення суду здійснюється відповідно до частини одинадцятої статті 44 Закону України «Про статус суддів».

2.4.   До приміщення суду із використанням спеціальних технічних засобів пропускаються:

2.4.1.   Працівники апарату відповідного суду за пред'явленням службового посвідчення.

2.4.2. Працівники правоохоронних органів, фельд'єгерської служби, спеціального зв'язку за пред'явленням службового посвідчення.

2.4.3.  Практиканти та інші особи, які залучаються до тимчасового виконання робіт у приміщенні суду, згідно зі списком, затвердженим головою відповідного суду, після пред'явлення документа, який засвідчує особу.

2.4.5. Особи, що прибули на відкриті судові засідання, за пред'явленням документа, який засвідчує особу.

2.5.    Пропуск осіб у приміщення суду та на їх територію здійснюється в робочі дні згідно зі встановленим у суді розпорядком роботи.

З 22.00 до 6.00 пропуск осіб до приміщення суду заборонено.

2.6.    У вихідні, святкові та неробочі дні судді та працівники апарату відповідного суду пропускаються у приміщення суду згідно зі списком, затвердженим головою суду, та за службовим посвідченням.

Працівники засобів масової інформації пропускаються за пред'явленням документа, що засвідчує особу. Проведення документування судового засідання за допомогою аудіо, відео, кіно-фотоапаратури здійснюється в порядку, встановленому процесуальним законодавством.

До приміщення суду із вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів із гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозоточивої чи дратівної дії, пропускаються працівники правоохоронних органів та фельд'єгерської служби під час виконання ними службових обов'язків, працівники суду при пред'явленні дозволу на право носіння такої зброї.

Медичний персонал служби швидкої медичної допомоги, працівники пожежної та аварійної служб пропускається у приміщення суду після відповідного запису в журналі відвідувачів.

У разі аварій, виходу з ладу технічних комунікацій працівники судової міліції пропускають на територію робітників відповідних міських ремонтних служб із занесенням їх прізвищ і часу роботи в журнал відвідувачів та негайно повідомляють голову суду, чергового (відповідального) по підрозділу судової міліції та чергового територіального міського, районного відділу внутрішніх, справ.

3. Порядок в'їзду транспортних засобів на територію суду

3.1 В'їзд транспортних засобів на територію суду здійснюється через пункт пропуску транспортних засобів, обладнаний технічними засобами контролю та зв'язку, про це робиться запис у журналі в'їзду (виїзду) транспортних засобів.

3.2 В'їзд на територію суду дозволяється:

-транспортним засобам за списком, затвердженим головою суду;

-транспортним засобам служб швидкої медичної допомоги, пожежної й аварійної за викликом та у супроводженні і під контролем працівників судової міліції, які здійснюють пропуск осіб у приміщення суду.

3.3  В'їзд (виїзд) транспортних засобів під час висадки (посадки) із спеціального автомобіля осіб, які доставлені під конвоєм у судові засідання, забороняється.

3.4 Вхід (вихід) осіб через пункти пропуску транспортних засобів на територію (з території) суду забороняється.

4. Обмеження щодо пропуску осіб до приміщення суду

4.1. Забороняється пропуск осіб до приміщення суду:

у стані сп'яніння, що ображає людську гідність і громадську мораль (алкогольної чи наркотичного);

з тваринами;

з легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами;

з колюче-ріжучими предметами;

з валізами, господарськими сумками, пакетами, розмір яких перевищує 45x35x15 см.