flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Актуальні питання організації призначення та виконання судових експертиз у Львівському НДІСЕ

29 листопада 2019, 14:28

      29 листопада в Західному апеляційному господарському суді відбулась робоча зустріч з керівниками лабораторії будівельно та земельно-технічних досліджень і лабораторії економічних досліджень Львівського НДІСЕ.  Тема була «Актуальні питання організації призначення та виконання судових експертиз у Львівському НДІСЕ».

    Участь у заході взяв голова Господарського суду Львівської області Михайло Юркевич та судді Ірина козак і Василь Трускавецький.

     Актуальні питання робочої зустрічі висвітлювали представники експертної установи: директор Науково - дослідного інституту судових експертиз Ігор Ястреб, завідуюча сектором економічних досліджень Віра Маланчак, завідуюча лабораторією будівельних та земельних досліджень Наталія Сеник, старший науковий співробітник лабораторії товарознавчих та економічних досліджень Сергій Афанасьєв, судовий експерт-еколог Віктор Макарчук.
      Дискусія була динамічною та цікавою, розглянуто важливі аспекти призначення і проведення судових експертиз, організаційні заходи для скорочення термінів їх проведення, фінансове забезпечення тощо.