flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Комунікація: пріоритетний напрямок роботи суду

26 листопада 2019, 12:55

       Господарський суд Львівської області є одним з перших в Україні, де було розроблено «Комунікаційну стратегію суду». До сьогодні одним з пріоритетних напрямків у роботі залишається прозорість, відкритість, оперативність та правдивість у висвітленні діяльності Господарського суду Львівської області. Постійна активна та злагоджена комунікація з представниками медіа, громадськістю, студентами, учнями та небайдужими громадянами спрямована на підвищення рівня довіри до судової системи та створенню позитивного іміджу.

     Ще однією перемогою на шляху до підвищення авторитету судової влади України став матеріал журналістки медіа-хабу «Твоє місто» Ольги Коваль, який здобув призове місце на конкурсі робіт «Суд людською мовою». Журі відзначило інтерв’ю з суддею-спікером Господарського суду Львівської області Іриною Козак  «По «скайпу» та лише з адвокатом. Що змінилося у роботі судів в Україні».

        Конкурс журналістських робіт проводився вперше. Прийом робіт тривав із серпня по жовтень 2019 року. А днями у Києві відбулася церемонія нагородження переможців.

    Загалом на Конкурс подали 93 роботи. Серед них матеріали не лише журналістів, а й блоґерів. 48 учасників та учасниць Конкурсу представляють більшу частину території України, а саме 17 областей.

   Однак, серед стількох робіт-конкурентів все ж таки лідерство здобув матеріал у співавторстві журналістки з суддею Іриною Козак, який розкрив цікаві для суспільства питання, а саме: хто може тепер стати суддею в Україні, чому не варто економити на адвокаті, коли запрацює електронне судочинство, що вдалося вдосконалити в судовій системі протягом трьох років, які зміни можна вважати вдалими, а яких краще було б уникнути. З повним текстом матеріалу можна ознайомитись за посиланням. (ПО «СКАЙПУ» ТА ЛИШЕ З АДВОКАТОМ. ЩО ЗМІНИЛОСЬ У РОБОТІ СУДІВ В УКРАЇНІ)