flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Семінар-тренінг на тему: «Рекомендаційні правила етики спілкування із людьми з інвалідністю»

04 грудня 2018, 14:44

       3 грудня у Західному апеляційному господарському суді відбувся семінар-тренінг на тему: «Рекомендаційні правила етики спілкування із людьми з інвалідністю» для працівників Західного АГС та Господарського суду Львівської області, які відповідальні за роботу з людьми з інвалідністю. Захід був присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю. Участь у тренінгу взяли працівники Господарського суду Львівської області: начальник відділу автоматизованого документообігу та обробки інформації Світлана Яремчук, старший судовий розпорядник Андрій Малюшевський та провідний інженер відділу господарського та матеріально-технічного забезпечення Ірина Свистун.

     Вітальним словом захід розпочав керівник апарату Західного АГС Юрій Качур та побажав плідної роботи.

     Семінар провели начальник відділу міжнародно-правової роботи, зв’язків з громадськістю та ЗМІ Валерія Максіна та прес-секретар Анна Ярмола, які підготували спеціальний роздатковий матеріал - брошуру, що стане підручним засобом і допоможе правильно спілкуватися з людьми з інвалідністю.

       Учасники тренінгу дізналися про проблеми та бар’єри, з якими стикаються люди з інвалідністю в повсякденному житті, розглянули основні принципи етикету спілкування, поняття інклюзивності, доступності та почули рекомендації із супроводу і взаємодії з людиною з інвалідністю.