flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відбувся семінар з питань прозорого та ефективного судового управління

03 серпня 2018, 15:29

       1 - 2 серпня в Одесі відбувся семінар з питань прозорого та ефективного судового управління. Захід організовано за сприяння Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США у співпраці з Вищою радою правосуддя, Верховним судом та Державною судовою адміністрацією України.         Участь у семінарі взяв керівник апарату Господарського суду Львівської області Юрій Качур. Метою семінару було зміцнення судового управління в контексті судової реформи в Україні.
          Із вітальним словом перед учасниками семінару виступили суддя – секретар судової палати для розгляду справ щодо корпоративних спорів, корпоративних прав та цінних паперів Ганна Вронська, голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, керівник секретаріату Вищої ради правосуддя Сергій Пушкар і старший юридичний радник Програми розвитку комерційного права Міністерства торгівлі США (CLDP) Намді Езера.

 Під час семінару учасники обговорили питання лідерства, стратегічного планування, керівництво кадрами, підзвітності та ефективності функціонування суду. За результатами заходу всі учасники отримали сертифікати.