Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
11 листопада Проєкт ЄС «Право-Justice» провів ІІ щорічну конференцію Регіональних рад з питань реформи правосуддя за участю правників, науковців та громадських організацій з Чернівецької, Дніпропетровської, Харківської, Львівської, Одеської областей та Донбасу.
Доповідачі представили результати роботи регіональних рад за останні два роки та свої напрацювання до Кодексу з питань банкрутства, роботи електронного суду, законопроєкту про медіацію.
За участю представників органів центрального рівня та членів регіональних рад проведено три експертні панельні дискусії щодо здійснення правосуддя у період карантину, банкрутства фізичних осіб та перехідного правосуддя.
Заступник голови Господарського суду Львівської області Василь Артимович взяв участь (в режимі он-лайн) у панельній дискусії присвяченій банкрутству фізичних осіб.
У конференції брали участь - Посол Матті Маасікас (голова Представництва Європейського Союзу в Україні), Андрій Костін (народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, Роман Бабій (голова підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини та альтернативного розв'язання спорів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики), Тарас Тарасенко (народний депутат України, голова робочої групи з питань удосконалення законодавства у сфері банкрутства), Олександр Банчук (заступник міністра юстиції України), Валерія Коломієць (заступник міністра юстиції України), Антон Кориневич (голова робочої групи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Комісії з питань правової реформи), Довідас Віткаускас (керівник проєкту ЄС «Право-Justice»).
Нагадаємо, що Проєкт ЄС «Право-Justice» підтримує проведення реформ у сфері правосуддя, зокрема на місцях у регіонах. У листопаді 2018 в Чернівецькій, Дніпровській, Харківській, Львівській, Одеській областях та на Донбасі були створені відповідні Регіональні ради з питань реформи правосуддя для виведення регіональних викликів та потенційних рішень на центральний рівень та організації кращого обміну інформацією щодо місцевих реформ від центру до регіонів та міжрегіонально.