flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіти про результати розгляду запитів у порядку Закону України "Про доступ до публічної інформації "

       Станом на червень 2020 року до суду надійшло 1178 заяв, звернень, запитів, листів громадян, підприємств, установ, організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, судів, тощо В тому числі повторно, 21 запитів на отримання публічної інформації, 4 адвокатських запитів та 11 запитів  про надання інформації.

       Організація роботи з напрямку забезпечення виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» перебуває на постійному контролі керівництвом суду.     

       За 2019 рік до Господарського суду Львівської області надійшло 21 запитів на отримання публічної інформації. У більшості випадків зверталися з проханням надання інформації щодо:

       На всі звернення, що надійшли до суду, надано відповіді, згідно норм Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

      Відмови в задоволенні запиту на отримання публічної інформації згідно ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» протягом I півріччя 2020 року відсутні.