flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіти про результати розгляду запитів у порядку Закону України "Про доступ до публічної інформації "

       Станом на червень 2017 року до суду надійшло 987 заяв, звернень, запитів, листів громадян, підприємств, установ, організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, судів, тощо. Отримано 177 заяв та клопотань фізичних та юридичних осіб щодо видачі виконавчих документів та копій процесуальних документів, в тому числі повторно, 35 запитів на отримання публічної інформації, 6 адвокатських запитів та 20 запитів  про надання інформації.

       Організація роботи з напрямку забезпечення виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» перебуває на постійному контролі керівництвом суду.     

       За 2017 рік до Господарського суду Львівської області надійшло 35 запитів на отримання публічної інформації. У більшості випадків зверталися з проханням надання інформації щодо:

       На всі звернення, що надійшли до суду, надано відповіді, згідно норм Законів України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію", "Про захист персональних даних", "Про звернення громадян", "Про доступ до судових рішень" та інших нормативно-правових актів.

      Відмови в задоволенні запиту на отримання публічної інформації згідно ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» протягом I півріччя 2017 року відсутні.