flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Відділ по робот зі службовою кореспонденцією, програмного забезпечення та інформаційної безпеки за 2019 рік

 

Протягом 2019 року до Господарського суду Львівської області суду надійшло 2641 заяв, клопотань, звернень, запитів, листів громадян, підприємств, установ, організацій, органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів, судів тощо.

Із них 375 становили заяви і клопотання фізичних та юридичних осіб щодо видачі виконавчих документів, копій процесуальних документів, в тому числі повторно та надання інформації у справі, 47 запитів на отримання публічної інформації, 22 адвокатських запити, 17 запитів  про надання інформації,  70 заяв щодо повернення помилково сплаченого судового збору, 6 заяв про повернення оригіналів документів, 156 клопотань про ознайомлення з матеріалами справи.

Впродовж року проведено роботу по листуванню з підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами-підприємцями, громадянами, що звертались до суду з правових питань. Всі листи, заяви, клопотання вчасно опрацьовувались, розглядались та готувались проекти відповідей на них.

Значну увагу було приділено запитам, що стосувались наданню публічної інформації. Ці запити ретельно вивчались шляхом підбору необхідної інформації та формувались відповіді, які надавались у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» строки.

За звітний період, згідно плану роботи на 2019 рік, затвердженого керівником апарату Господарського суду Львівської області від 28.01.2019р. Відділом здійснено ряд заходів, а саме: проведено перевірки стану ведення діловодства в суді, зокрема, щодо оформлення та наповнення номенклатурних папок, формування і оформлення судових справ, реєстрації непроцесуальних документів, та складено за їх результатами довідки щодо стану діловодства в підрозділах апарату Господарського суду Львівської області; вивчено та узагальнено пропозиції стосовно номенклатури справ та затверджено номенклатуру справ Господарського суду Львівської області на 2020 рік; проведено аналіз своєчасності внесення процесуальних документів до Єдиного держаного реєстру судових рішень, надано практичну допомогу працівникам апарату суду з питань застосування Інструкції з діловодства в господарських судах. Проведено заходи для виготовлення електронно-цифрових підписів та їх обслуговування.

Згідно розкладу занять на 2019 рік було проведено навчання з працівниками суду щодо оформлення номенклатурних папок та журналів; проходження процесуальних документів і судових справ; фіксування судового засідання технічними засобами.

Працівниками Відділу забезпечується функціонування системи відеоконференцзв”язку, інформація щодо її використання та функціонування щомісячно надсилається до Державної судової адміністрації України та щотижнево до Територіального управління Державної судової адміністрації України у Львівській області. Працівники Відділу забезпечують доступ, повноважних осіб до Державних реєстрів щодо речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Здійснювалось адміністрування веб-сторінки на Порталі «Судова влада».

 

 

 Начальник відділу                                                                                            О.Чіканцев