flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіт про роботу Відділу автоматизованого документообігу та обробки інформації за 2019 рік

За період з 01 січня по 25  листопада 2019 р. Відділом автоматизованого документообігу та обробки інформації зареєстровано    20113 процесуальних  документи та 1658 непроцесуальних документи. За вказаний період у суд надійшло 2716 позовних заяв, 3390 документи зареєстровані як КДМ. 

За звітний  період  Відділом відправлено  близько 40 000   рекомендованих листів та   350    простих листів.

Протягом 2019 року Відділом автоматизованого документообігу та обробки  інформації  вжито ряд  заходів на виконання річного плану роботи  на 2019 р.

На виконання п. 4 плану роботи Відділу проаналізовано  Положення про автоматизовану систему документообігу суду в редакції від 12.04.2018 р. в частині визначення порядку реєстрації електронних документів, що надійшли до суду через підсистему «Електронний суд» та Інструкцію користувача з відправки документів електронною поштою «Електронний суд». 

Організовано навчання відповідальних працівників відділу з питань організації роботи в підсистемі «Електронний суд» ( п. 3 плану роботи).

          Протягом звітного періоду, відповідно до розкладу та на виконання             п.8 плану проведено ряд занять із вивчення Інструкції з діловодства в господарських судах України з помічниками та секретарями судових засідань та надано практичну допомогу новоприйнятим працівникам з питань застосування Інструкції.

Особливу увагу приділено перевірці стану діловодства первинного обліку номенклатурних справ та аналізу діловодства у відділі.

Окрім того, проводилась робота щодо перевірки дотримання строків передачі справ  для здійснення апеляційного та касаційного провадження, інформування  працівників апарату суду щодо економії витрат на відправку вихідної кореспонденції (п. 10 плану роботи).

На виконання п. 1 плану роботи відділом проводилась робота в архіві суду по відібранню справ для утилізації , здійснено підготовку паспорта архіву суду для подання до Державного архіву Львівської області.

Підсумовуючи викладене, слід зазначити , що річний план на 2019 рік Відділом автоматизованого документообігу та обробки інформації виконано.

 

 

 

   Начальник відділу автоматизованого

   документообігу та обробки інформації                               Яремчук С.М.