flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіт відділу планово-фінансової роботи, бухгалтерського обліку та звітності за 2019 рік

 

Відділ планово-фінансової роботи, бухгалтерського обліку та звітності у 2019 році здійснював свою діяльність відповідно до затвердженого річного плану роботи суду та відділу. Планом було передбачено:

  Господарський суд фінансується Державною судовою адміністрацією України. Фінансування здійснюється із загального та спеціального фондів державного бюджету на підставі затвердженого кошторису доходів та видатків. На 2019 рік передбачалось фінансування в сумі 75 586,2 тис. грн.,  з них  67 199,3 тис. грн. - із загального фонду і 8 386,9 тис. грн.  спеціального фонду.

  Суддівська винагорода суддям та заробітна плата працівникам апарату суду у 2019 році виплачувалась у повному обсязі та у встановлені терміни. Суддям виплачувався додатковий посадовий оклад на оздоровлення  до відпустки,  працівникам апарату суду, згідно поданих заяв, надавалась матеріальна (грошова) допомога на оздоровлення до відпустки. Також усім працівникам апарату виплачено матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати.

  У 2019 році суд проводив в повному обсязі розрахунки за комунальні послуги (водопостачання, електроенергія та теплова енергія) із дотриманням лімітів, відповідно до укладених договорів за кожним видом енергоносіїв.

  За кошти, які виділено на поточні видатки – придбано папір, марки, мантії для суддів, конверти, стелажі до архіву, бензин, меблі до цокольного приміщення суду, диски (СD-R), господарські та миючі товари, канцелярське приладдя, здійснено оплату за поточний ремонт  службового автомобіля, ремонт комп’ютерної та іншої оргтехніки, поточний ремонт внутрішньої телефонної станції та електричної мережі суду та приміщення суду, закуплено об’єкти спеціалізованої програми антивірусного програмного забезпечення та інші послуги, які необхідні для повноцінної діяльності установи.

  Відповідно до Розпорядження Львівської обласної державної адміністрації, Господарському суду Львівської області надано в постійне користування земельну ділянку площею 0,1605 га, розташовану за адресою:  м. Львів, вул. Личаківська, 128, для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування (для обслуговування адміністративного будинку).

 

  У 2019 році було проведено діагностику майна, ремонт якого економічно не доцільний, зважаючи на фізичний знос та моральну застарілість. За результатами технічного обстеження проведено списання майна.

  За кошти, які виділені на капітальні видатки  здійснено оплату робіт по капітальному ремонту нежитлових (адміністративних) приміщень цокольного поверху  суду на суму 1 395,0 тис. грн. та виготовлено проектно – кошторисну документацію на ремонт частини фасаду та прибудинкової території.

 

  В 2-ому півріччі 2019 року судом придбано обладнання і предмети довгострокового користування на загальну суму 1366,0 тис.грн., а саме: персональні комп’ютери, ноутбуки, багатофункційні пристрої, принтери,  холодильники, системи відеокоференцзв’язку.

  В 4-ому кварталі 2019 року введено в експлуатацію нежитлове (адміністративне) приміщення цокольного поверху Господарського суду Львівської області після проведення капітального ремонту.

  Заплановані заходи відділу та кошторис доходів і видатків за звітний період виконаний в повному обсязі, всі кошти використовувалися за цільовим призначенням.