flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Звіт відділу планово-фінансової роботи, бухгалтерського обліку та звітності

 

Відділ планово-фінансової роботи, бухгалтерського обліку та звітності у 2017 році здійснював свою діяльність відповідно до затвердженого річного плану роботи суду та відділу. Планом було передбачено:

Господарський суд фінансується Державною судовою адміністрацією України. Фінансування здійснюється із загального та спеціального фондів державного бюджету на підставі затвердженого кошторису доходів та видатків. На 2017 рік передбачалось фінансування в сумі 30 126,3 тис. грн. з них  26 083,5 тис. грн. - із загального фонду і 4 042,8 тис. грн.  спеціального фонду.

Заробітна плата із усіма надбавками виплачувалась у повному обсязі та у встановлені терміни. Суддям виплачувався додатковий посадовий оклад на оздоровлення  до відпустки,  працівникам апарату суду, згідно поданих заяв, виплачено матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі середньомісячної заробітної плати, патронатній службі в розмірі посадового окладу, а також виплачено  всім працівникам апарату суду матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань  .

За кошти, які виділено на поточні видатки – придбано комп’ютерну техніку, меблі до залів судового засідання, меблі для конференц-залу, картриджі, паливо, поштові марки, папір, господарські товари, та інші товари, оплачено послуги ремонту автотранспорту, ремонту обладнання, послуги протипожежної охорони та оповіщення, послуги виготовлення технічної документації на відведення земельної ділянки, послуги з монтажу громовідводу, маркувальної машинки, заправка картриджів, послуги інформатизації, придбання системного забезпечення та інші послуги , які необхідні для повноцінної діяльності установи.

Господарським судом Львівської області у 2017 році проведено закупівлю товарів та послуг через Систему публічних закупівель  Prozorro  на суму понад 1 296,0 тис.грн.,  з них  дві тендерні закупівлі  поштових послуг на суму 446,9 тис.грн. та послуг теплопостачання  на суму 404,58 тис.грн.

За кошти, які виділено на капітальні видатки – здійснено оплату робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт цокольного поверху приміщення суду.

У 2017 році було проведено діагностику майна, ремонт якого економічно не доцільний, зважаючи на фізичний знос та моральну застарілість. За результатами технічного обстеження проведено списання майна.

Заплановані заходи відділу та кошторис доходів і видатків за звітний період виконаний в повному обсязі, всі кошти використовувалися за цільовим призначенням.